تبلیغات
بسوی بینهایت - سه سیاست عمده ی شیطان برای کنترل تمامی انسان ها
بسوی بینهایت
ما آمده ایم تا سرباز مهدی فاطمه(س) شویم
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 22 اسفند 1389 توسط مصیب شجاعی

شیطان  سه سیاست عمده برای کنترل تمامی انسان ها دارد

که ما می خواهیم آنها را دنبال کنیم.

سه چیز اینها بودند

اولین برنامه: شیطان نمی خواست که خانواده انسان، فکر کند که او و فرشته هایش وجود دارند

دومین برنامه: کنترل ذهن های انسان هاست

سومین برنامه: نابودی انجیل بدون آتش زدن آن

تشریح برنامه ها

اول اینکه شیطان می گوید، ما باید مطمئن شویم که انسانها باور کنند که شیطان و فرشته هایش، وجود ندارند.

حال داستانی که از البرت انیشتن (که همه ما او را به عنوان یک انسان متفکر میشناسیم) در وبلاگ ها پخش شده توجه کنید.

 

انتی اویلآیا شیطان وجود دارد؟ آیا خدا شیطان را خلق کرد؟
استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به چالش ذهنی کشاند .
آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟
شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:”بله او خلق کرد “
استاد پرسید: “آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟
شاگرد پاسخ داد: “بله, آقا “
استاد گفت: “اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر ماست , خدا نیز شیطان است “
شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد . استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت کند که عقیده به مذهب افسانه و خرافه ای بیش نیست.
شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: “استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟ “
استاد پاسخ داد: “البته “
شاگرد ایستاد و پرسید: “استاد, سرما وجود دارد؟ “
استاد پاسخ داد: “این چه سوالی است البته که وجود دارد. آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ “
شاگردان به سوال مرد جوان خندیدند .
مرد جوان گفت: “در واقع آقا, سرما وجود ندارد. مطابق قانون فیزیک چیزی که ما از آن به سرما یاد می کنیم در حقیقت نبودن گرماست. هر موجود یا شی را میتوان مطالعه و آزمایش کرد وقتیکه انرژی داشته باشد یا آنرا انتقال دهد. و گرما چیزی است که باعث میشود بدن یا هر شی انرژی را انتقال دهد یا آنرا دارا باشد. صفر مطلق (460 – F ) نبود کامل گرماست. تمام مواد در این درجه بدون حیات و بازده میشوند. سرما وجود ندارد. این کلمه را بشر برای اینکه از نبودن گرما توصیفی داشته باشد خلق کرد .”
شاگرد ادامه داد: “استاد تاریکی وجود دارد؟ “
استاد پاسخ داد: “البته که وجود دارد “
شاگرد گفت: “دوباره اشتباه کردید آقا! تاریک هم وجود ندارد. تاریکی در حقیقت نبودن نور است. نور چیزی است که میتوان آنرا مطالعه و آزمایش کرد. اما تاریکی را نمیتوان. در واقع با استفاده از قانون نیوتن میتوان نور را به رنگهای مختلف شکست و طول موج هر رنگ را جداگانه مطالعه کرد. اما شما نمی توانید تاریکی را اندازه بگیرید. یک پرتو بسیار کوچک نور دنیایی از تاریکی را می شکند و آنرا روشن می سازد. شما چطور می توانید تعیین کنید که یک فضای به خصوص چه میزان تاریکی دارد؟ تنها کاری که می کنید این است که میزان وجود نور را در آن فضا اندازه بگیرید. درست است؟ تاریکی واژه ای است که بشر برای توصیف زمانی که نور وجود ندارد بکار ببرد .” در آخر مرد جوان از استاد پرسید: “آقا, شیطان وجود دارد؟ “
زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: “البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم . او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست .”
و آن شاگرد پاسخ داد: “شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست . درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد . خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریک که در نبود نور می آید .

نام آن مرد جوان: آلبرت انیشتن بود.

 با کمی تامل در این داستان به راحتی می توان فهمید که به وسیله علم فیزیک  و بازی با کلمات ما فقط میتوانیم دو نتیجه بگیریم

 1- یا اصلاّ شیطان وجود ندارد که همان هدف شیطان یعنی (انسانها باور کنند که او و فرشته هایش، وجود ندارند) تحقق میابد.

2-یا این که شیطان وجود دارد( خدا شیطان را افریده پس خدا هم طبق قانون، کردار ما نمایانگر ماست(نعوذو باالله) خدا نیز شیطان است) .

ما از این دو نتیجه گیری گزینه اول رو  یعنی شیطان و فرشته هایش، وجود ندارند و همه این ها زاده ی  فکر خودمان است را می پذیریم چرا که ما می دانیم البرت انیشتن فردی مهم بوده  پس استدلال او هم پذیرفتنیست. و بنا براین به راحتی یکی از برنامه های شیطان اجرا می شود.

دومین سیاست از سه سیاستی که آنها اتخاذ کرده بودند پیدا کردن راهی برای کنترل کامل ذهن های انسانها توسط شیطان بود.

و اینکار می تواند از طریق خارج کردن هیپنوتیزم از قلمرو اسرارو معرفی آن به عنوان علمی جدید در راه منفعت رساندن به انسان، انجام شودآنها احساس کردند با خارج کردن هیپنوتیزم از قلمرو اسرار و معرفی آن به عنوان علمی جدید در راه منفعت رساندن به انسان آنگاه شیطان می تواند از افراد بسیار مشهور استادان و افراد با استعدادی استفاده کند که می توانند کارهای بزرگی انجام دهند مانند اینکه به فرض، مردم را در زمان به عقب برگردانند، به زندگی های سابق و البته بعد از اینکه جلسه تمام شود، آن شخص هیچ چیز در مورد تاریخ گذشته نمی داند و فردی که او در موردش صحبت می کند، کارهایی می کرده که مربوط به دو تا چهار هزار سال قبل بوده است به این معنا که انسانها توسط شیاطینی که می توانند داستان های درست تاریخ باستان را بگویند، تسخیر می شدند.

این کار امکان پذیراست چون جنیان، برای هزارها سال زندگی می کنند.

حال آنها برای آن چه می کنند؟ قضیه این است که خیلی محکم در اذهان عمومی همگان اعتمادی مستحکم در پذیرش فریب بزرگ، ایجاد خواهد کرد.

بنابراین، این می تواند راهی برای غیر مسیحی کردن جهان غرب از طریق راه عرفان و تصوف باشد.

کنترل ذهن و صنعت سینما و موزیک 

انتی اویل

قطعا یکی از بهترین و مهمترین ابزارهای کنترل ذهن بشر، در کنار صنعت هالیوود، صنعت موزیک است. اربابان قدرت و طبقه ممتاز (Elite)  به پشتوانه ارتباط با ابلیس و شیاطینش از جن و انس، به سراغ خوانندگان سبک‌های مختلف موزیک از جمله رپ، هیپ هاپ، متال، راک و... رفته و در قبال دادن ثروت و شهرت و زیورهای دنیا، ذهن و روح و جسم آنها را در اختیار خود می‌گیرند. اینگونه می‌شود که دیگر خواننده‌ها هیچ کنترلی روی کار خود نداشته و صرفا مطیع دستورات و برنامه‌های طبقه ممتاز ایلومناتی می‌شوند. با خواندن اشعار و متون برنامه‌ریزی شده، سعی در دنبال کردن برنامه‌های کنترل ذهن انسانها دارند که توسط شیطان (ابلیس) یا همان فراماسونریها به عنوان یکی از مهمترین اهداف برای نابودی بشر قرار داده شده است.

به گفته بسیاری از محققان غربی و شرقی، در صنعت موزیک در بسیاری از آهنگها، مفاهیم کاملا ضد انسانی و غیر اخلاقی از جمله اعتیاد، دزدی، قتل، مسائل جنسی، همجنس‌بازی، کفر و ناسزاگویی، تقدیس شیطان، توهین به تعالیم پیامبران و ... مطرح می‌شود، اما نه به شکل انتقادی، که بیشتر تبلیغی و تشویقی، و تکرار مکرر این آهنگها و مفاهیم است که فرهنگ جوامع را تغییر می‌دهد. اینچنین می‌شود که معنویت و مسائل اخلاقی و انسانی، به مدد آهنگ‌های پر محتوای خواننده‌های دست‌نشانده شیطان، به مرور زمان از جوامع انسانی رخت بسته و جای خود را به تفکرات دنیاپرستی، ماتریالیستی، اومانیستی و غیر انسانی می‌دهد و ذره ذره، بشریت را به سوی نابودی سوق می‌دهد.

انتی اویل

تسبیحی که در تصویر بالا می بینید در انگلیسی rosary(تسبیح‌، ذكر با تسبیح‌، گلستان‌) نام دارد. از یکسری گوی های چسبیده به هم توسط طناب یا نخ تشکیل می شود و در مراسم ها ی مذهبی و عبادات مسیحیان به کار می رود (مختص مسلملنان نیست). گاگا یا لوسیفر جدید این تسبیح را میبلعد.

گاگا در حالی که کشیشه لوسیفر یا شیطان شده لباسی از صلیب معکوس بر تن و یک چشم.

اشاره به ندیدن حقایق در کنترل ذهن

برده های کنترل ذهن یا همان عروسک های خیمه شب بازی در موزیک ویدئو آلخاندرو یا آلهاندرو(به اسپانیایی: Alejandro)، ترانه ای است که توسط لیدی گاگا خوانندهٔ معروف آمریکایی در دومین البوم وی با نام هیولای شهرت  انتشار یافت.

سومین برنامه نابودی انجیل بدون آتش زدن آن و استراتژی برای انجام این برنامه چه بود؟

شیطان و مشاورانش فهمیدند که اگرفردی به پذیرش نظریه تکامل تدریجی گمراه شود در زندگیش، ایده خلقت مطرح شده در کتاب مقدس را از بین خواهد برد.

انتی اویل

سقوط انسان و ادعای رستگاری همگی از بین خواهند رفت،هر کسی که نظریه تئوری تکامل را تدریس می کند.

انتی اویل

به عنوان وزیر آن سیستم مذهبی بزرگ، مطرح می شود،و همه آموزگاران آن نظریه، توسط ارواح به عنوان فردی با ارزش شناسایی می شوند و هدیه ای ویژه از شخص شیطان دریافت می کنند.
طبقه بندی: دین و اندیشه، 
برچسب ها: نابودی انجیل بدون آتش زدن آن، کنترل ذهن های انسان هاست، فکر کند که او و فرشته هایش وجود دارند، شیطان نمی خواست که خانواده انسان، سه سیاست عمده ی شیطان برای کنترل تمامی انسان ها،
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا به نظر شما در مملکت اسلامی ما عدالت اجتماعی وجود دارد؟

نویسندگان
وصیت نامه شهدا
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان

قالب وبلاگ